Inteligentne AGD

Życie może być proste!

Poznaj szczegóły

Inteligentne AGD

Oferta

Inteligentne AGD to urządzenia, które mają nas wspomóc, a niekiedy nawet wyręczyć w domowych obowiązkach, na przykład:

 

Pralki

Kuchnie i piekarniki

Odkurzacze i roboty sprzątające

Piekarnik, lodówka
Pralka

Zmywarki

Roboty wielofunkcyjne

Lodówki

 

a także czajniki, filtry do wody, ekspresy do kawy, płyty grzewcze indukcyjne, ceramiczne i gazowe, okapy, kuchenki mikrofalowe i wiele innych.

Wyobraźmy sobie następującą sytuację – wracają Państwo do domu po ciężkim dniu pracy, bardzo zmęczeni, a tu ogrom pracy – dzieci potrzebują, aby poświęcić im trochę czasu, trzeba wyjść z psem, ugotować obiad, posprzątać mieszkanie... Wystarczy, że sobie o tym pomyślimy i odechciewa się wszystkiego.

Jednakże wcale tak nie musi być! Teraz możemy to wspólnie zmienić w taki sposób, aby te czynności kojarzyły nam się z przyjemnością.

 

Zmienimy Państwa życie na lepsze!

Prześledźmy to na przykładach – wstając rano do pracy wstawiają Państwo pranie do pralki, która całą resztę zrobi za was. Będzie ją można na odległość włączyć, opóźnić start, po prostu ją kontrolować. Albo piekarnik, do którego wystarczy włożyć wcześniej przygotowane danie, a po powrocie do domu wyjąć gotowe do zjedzenia. Piekarnik wszystko zrobi sam – dobierze odpowiednią temperaturę, a nawet podpowie co i jak możemy zrobić z produktów, które mamy akurat pod ręką. Albo na przykład odkurzacz, który posprząta i umyje podłogi w mieszkaniu pod naszą nieobecność, albo zmywarka, która dobierze odpowiedni program i umyje naczynia po obiedzie przygotowanym wspólnie z naszymi pociechami. Dla nich to będzie prawdziwa frajda, że mogą nam w czymś pomóc. Kolejny przykład – roboty wielofunkcyjne, które mogą nas wyręczyć do takiego stopnia, że nasza praca ograniczy się tylko do wrzucenia do nich przygotowanych półproduktów, a one same w razie potrzeby zaproponują przepis na obiad i ugotują go. Oprócz tego posiekają, pokroją, poszatkują czy nawet obiorą i ugotują ziemniaki.

Smarthome

 

Wszystkie te urządzenia możemy kontrolować przez nasz smartfon!

Nie mogą Państwo w to uwierzyć, ale tak może być! Od takich urządzeń dzieli was chwila – wystarczy się z nami skontaktować, a my pomożemy w doborze urządzeń oraz ich konfiguracji. W razie potrzeby do Państwa dyspozycji pozostanie indywidualny opiekun, który wyjaśni wszelkie niejasności.

Realizacja zamówień

Sprzedaż produktów prowadzona przez naszą firmę jest dostosowana do czasów, w których żyjemy. Notoryczny pośpiech, życie w biegu, zmęczenie i ciągły brak czasu? My to rozumiemy doskonale, ponieważ to też nas dotyka. Stąd pomysł na inne – innowacyjne – podejście do sprzedaży produktów.

Dzięki nam nie musisz wychodzić z domu i stać w korkach, aby dojechać do sklepu w celu nabycia swojego nowego sprzętu. Możesz też uniknąć kontaktu ze sfrustrowanym sprzedawcą, który sprzeda ci to, co on będzie chciał lub to, co mu każą.

Może się wydawać, że lekarstwem na problemy, na które możemy natrafić w sklepach stacjonarnych jest sprzedaż internetowa. Niestety, nic z tego. Aby nabyć nowy sprzęt często trzeba przejść przez gąszcz stron z produktami bardzo podobnymi do siebie, różniącymi się tylko niuansami technicznymi i ceną. Niekiedy wybieramy produkt droższy, myśląc, że będzie lepszy, ale nie zawsze tak jest. Często nowszy produkt jest tańszy, natomiast starszy, choć gorzej wyposażony, ma wyższą cenę. My o tym wiemy, ponieważ śledzimy te zależności i nie zmuszamy klienta do zakupu produktu, który go nie zadowoli. Nie chcemy też, aby pozostał z problemem sam.

Wyposażenie mieszkania

 

Dla nas jest najważniejsze, aby klient był zadowolony, bo zadowolony klient, to zadowolony nasz zespół.

W celu zakupu za naszym pośrednictwem jakiegoś produktu, nie musisz się na nim znać. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i nakreślisz swoje potrzeby oraz wymagania, a my spośród modeli urządzeń dostępnych na rynku wyselekcjonujemy kilka, wskażemy różnice oraz ceny. Otrzymasz więc od nas spersonalizowaną ofertę. Jeżeli będziesz ci odpowiadała, wystarczy, że ją potwierdzisz, a my zajmiemy się resztą – zakupimy wybrany produkt i wyślemy pod wskazany adres. Po odebraniu przesyłki, nasz doradca skontaktuje się z tobą i pomoże w konfiguracji sprzętu oraz przedstawi jego możliwości.

Jak działamy?

Proces składania i realizacji zamówień

Kontaktujesz się z nami

Zapoznajemy się z twoimi potrzebami i oczekiwaniami

Tworzymy ofertę zgodną z twoimi wymaganiami

Zapoznajesz się z naszą propozycją

Realizujemy zamówienie, jeśli zaakceptujesz ofertę

Kompletujemy i wysyłamy produkty do ciebie

Pomagamy ci w uruchomieniu nabytego sprzętu

Jesteś zainteresowany ofertą PIMELECTRONICS?

Skontaktuj się z nami

Piotr Motoła

tel. 728 0418 867

Beata Motoła

tel. 728 0428 866

Michał Babiarz

tel. 728 0534 564

e-mail

biurxopimelectryonics.com.pl