Inteligentny dom

Przyszłość na wyciągnięcie ręki!

Poznaj szczegóły

Inteligentny dom

Oferta

Inteligentny dom to taki, który jest samowystarczalny, to dom dbający o maksymalny komfort, relaks i bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Jest budynkiem zautomatyzowanym, który:

 

Ustawia komfortową temperaturę

Dba o jakość powietrza

Steruje pracą rolet i markiz

Sterownie domem
Wnętrze domu

Kontroluje oświetlenie

Nadzoruje domowe urządzenia

Automatyzuje wybrane czynności

 

Te i wiele innych czynności wykona zgodnie z prefencjami użytkowników.

Wyobraźmy sobie następującą sytuację – rano wstają Państwo do pracy, a w tym czasie rolety podnoszą się same, oświetlenie gaśnie, w kuchni ekspres przygotowuje dla was ulubiony napój kawowy bądź herbaciany. Po wyjściu z domu zamki w drzwiach są ryglowane, uzbrajany jest alarm, klimatyzacja zostaje wyłączona w celu obniżenia kosztów eksploatacji budynku, ogród w razie potrzeby jest automatycznie koszony oraz nawadniany. Pod nieobecność mieszkańców podłogi są odkurzane i myte. Przed powrotem do domu brama wjazdowa oraz garaż zostają automatycznie otwarte, alarm rozbrojony, uruchamia się klimatyzacja, a potrawa znajdująca się w piekarniku jest już gotowa do zjedzenia. Podchodząc do budynku drzwi są automatycznie otwierane, ale tylko dla mieszkańców lub osób uprawnionych. Ulubiona muzyka płynie z głośników. Gdy nadchodzi noc zapalane jest oświetlenie zewnętrzne domu, włącza się telewizor, a oświetlenie wewnętrzne przyciemnia się, robiąc romantyczną atmosferę. Odpalany jest też kominek oświetlający swym blaskiem salon. Po wspaniałym seansie filmowym urządzenia są wyłączane, nie gaśnie tylko nocne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne budynku. Okna są zamykane, drzwi ryglowane, a budynek wraz z domownikami przechodzi w stan odpoczynku.

To brzmi nierealnie, ale dzięki nam staje się możliwe do zrealizowania, w dodatku za przystępną cenę. A to tylko cząstka możliwości jakie niesie inteligentny dom. Dom, którym możemy sterować, będąc daleko od niego.

Smarthome

 

Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom są Państwo w stanie obniżyć koszty eksploatacyjne do minimum z równoczesnym zmaksymalizowaniem komfortu życia swojego i bliskich.

Realizacja zamówień

Aby zrealizować swoje marzenia o inteligentnym budynku, istnieją dwie możliwości zakupu elementów automatyki dostosowanych do Państwa wymagań oraz potrzeb.

Pierwszą możliwością zakupu jest kontakt z nami przez telefon, bądź drogą mailową, opisanie nam Państwa wymagań oraz nakreślenie wizji jaką mają Państwo odnośnie takiego budynku, a także jakimi elementami system powinien sterować. Po doborze potrzebnych urządzeń przedstawimy Państwu wstępny kosztorys, po akceptacji którego przystąpimy do montażu oraz konfiguracji systemu.

Drugą możliwością stworzenia takiego inteligentnego budynku jest osobiste spotkanie z naszym indywidualnym opiekunem oferty, który wyjaśni możliwości i zalety takiego systemu, a dodatkowo rozwieje wszelkie wątpliwości z nim związane. Podczas spotkania (najlepiej w miejscu, gdzie system miałby zostać zainstalowany) nasz pracownik stworzy wycenę. Po jej zaakceptowaniu, przystąpimy do montażu oraz konfiguracji całego systemu. Po zakończeniu prac nasz opiekun będzie zawsze dla Państwa dostępny.

Certyfikat Fibaro

 

Przyszłość jest na wyciągnięcie ręki!

Rozwiązania inteligentnego budynku, które możemy zaoferować, bazują na systemie łączności bezprzewodowej, co sprawia, że instalacja nie musi się wiązać z ingerencją w ściany oraz żmudne i kosztowne doprowadzanie przewodów, będących nieodłącznym elementem innych systemów automatyki.

Dzieli Państwa tylko krok od przyszłości, którą my oferujemy już dziś!

Jak działamy?

Proces składania i realizacji zamówień

Kontaktujesz się z nami

Zapoznajemy się z twoimi potrzebami i oczekiwaniami

Tworzymy ofertę zgodną z twoimi wymaganiami

Zapoznajesz się z naszą propozycją

Realizujemy zamówienie, jeśli zaakceptujesz ofertę

Kompletujemy i wysyłamy produkty do ciebie

Pomagamy ci w uruchomieniu nabytego sprzętu

Jesteś zainteresowany ofertą PIMELECTRONICS?

Skontaktuj się z nami

Piotr Motoła

tel. 728 0418 867

Beata Motoła

tel. 728 0428 866

Michał Babiarz

tel. 728 0534 564

e-mail

biurxopimelectryonics.com.pl